Inwentaryzacja lokali i mieszkań

Inwentaryzacja lokali i mieszkań

Inwentaryzacja lokalu w stanie deweloperskim to pozornie fraszka – wszystko widać jak na dłoni. Z pewnością łatwiej jest wyłapać wszystkie nierówności czy braki kątów w mieszkaniu w stanie deweloperskim- pomimo tego, ze jest to nowe budownictwo, to wcale nie oznacza że wykonanie jest idealne. Skanowanie pozwoli błyskawicznie ocenić stan lokalu oraz może się przydać architektowi przy projektowaniu wnętrza.

Z rynkiem wtórnym, starymi kamienicami i zabytkami sprawa ma się nieco inaczej. Tu trzeba profesjonalisty z nowoczesnym sprzętem – czyli kogoś z naszego zespołu. Wykonanie pomiaru stanu lokalu za pomocą skanera 3D zajmuje nam nieporównanie mniej czasu, niż w przypadku tradycyjnych metod. Co więcej – nie zapłacisz kroci, bo prace przeprowadzimy szybko i sprawnie, cenimy Twój czas. Nie obciążaj portfela – skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy inwentaryzacji mieszkania? Pomiary będą wykonane nie tylko szybko ale także z maksymalną precyzją. Nie ma możliwości popełnienia błędów, które mogą zdarzyć się w przypadku „analogowych pomiarów”. Najczęstsze pomyłki to:

  • Nieścisłości w pomiarach sufitów (tak, w każdym pomieszczeniu mogą być różnice nawet do 5 centymetrów);
  • Niepoprawne odległości np. gniazdek elektrycznych (zostało zmierzone od krawędzi gniazdka, czy od osi?);
  • Nieczytelne zapisy pomiarów;
  • Błędne ustawienie dalmierza.

Nasz skaner 3D w kilka chwil stworzy dokładną mapę pomieszczeń, dzięki czemu model będzie idealnym odwzorowaniem rzeczywistego stanu. Nie trać czasu, pieniędzy ani nerwów – skontaktuj się z nami, zrobimy wirtualną kopię Twojego lokalu z szybkością błyskawicy.

Zapraszamy do kontaktu
ZADZWOŃ
NAPISZ
COPYRIGHT © 2021-2024 BY GEOS3D   |   Wszelkie prawa zastrzeżone 
WEB DESIGN: JANIK.DESIGN