Pomiary szkód rolnych i budowlanych

Pomiary szkód rolnych i budowlanych

Życie rolnika nie jest usłane różami – na plony czyha wiele niebezpieczeństw, m. in. dzika zwierzyna oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. O ile tym pierwszym łatwiej zapobiec, to te drugie mogą wyrządzić naprawdę poważne szkody. Straty w uprawach to coś więcej niż utrata produktów – to koszt czasu, energii i pieniędzy, który nie przyniesie zysków. Jeżeli szkody są niewielkie, łatwo je oszacować. Jeżeli dotykają ogromnych obszarów – sprawa się komplikuje.

Może się także zdarzyć, że podczas robót prowadzonych przez odpowiednie służby – takich jak wymiana słupów energetycznych, budowa wodociągu lub kanalizacji – Twoja ziemia zostanie naruszona. Nie można wykluczyć też innych czynników – ludzkich, w postaci sąsiadów – które przełożą się na zniszczenia lub zanieczyszczenia np. wysypane śmieci.

Jak zmierzyć szkody wywołane przez podtopienia?
Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt – taki, jakim my dysponujemy. Szybko, sprawnie i precyzyjnie określimy rozmiary szkód, abyś Ty błyskawicznie mógł zareagować i otrzymać odszkodowanie.

Otrzymanie rekompensaty za szkody rolne jest o tyle problematyczne, że należy zgłosić je do odpowiedniego organu w terminie do 3 dni od ich stwierdzenia. Co ważne – zgłoszenie musi zawierać dane dotyczące wielkości obszaru, na którym wystąpiły szkody.

Masz ziemię w różnych lokalizacjach i potrzebujesz szybko ocenić obszar szkód rolnych?
Pomożemy Ci w całym procesie – nasze drony błyskawicznie i z laserową precyzją zmierzą rozmiar terenów dotkniętych szkodą, abyś mógł wystąpić o rekompensatę w terminie.
Rzeczoznawca z naszego zespołu wesprze Cię w zakresie przygotowania dokumentacji – bo liczy się Twój czas.
Nie trać podwójnie – skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do kontaktu
ZADZWOŃ
NAPISZ
COPYRIGHT © 2021-2024 BY GEOS3D   |   Wszelkie prawa zastrzeżone 
WEB DESIGN: JANIK.DESIGN