Górnictwo i żwirownie

Górnictwo i żwirownie

Pomiar objętości składowisk hałd i kruszyw – jak to okiem ogarnąć? Cyfrowym można bez problemu – nasze drony wykorzystujące fotogrametrię w połączeniu z bezpośrednimi pomiarami wykonanymi za pomocą odbiorników GNSS RTK. Przy użyciu tradycyjnych metod pomiarowych nietrudno o pomyłkę w określaniu objętości hałdy – z reguły mają przecież nieregularny kształt. Pomiary oraz ocena hałdy z drona i stworzona w całym procesie chmura punktów to zupełnie nowy wymiar działań – margines błędu w naszej metodzie to… 1 (słownie: jeden) procent. To nie jedyna zaleta, oto co jeszcze możesz zyskać współpracując z nami:

 1. Oszczędzisz czas.
  Trzeba przeprowadzić pomiary objętości hałd na – bagatela – przestrzeni o wielkości  10 ha. Podczas prac geodezyjnych, prace na składowisku muszą zostać wstrzymane – a czas to pieniądz. Nie musisz się tym stresować, nie narazimy Cię na straty spowodowane przez przestój. Czas wykonania pomiarów z naszym innowacyjnym dronem to… 20 (słownie: dwadzieścia) minut. Brzmi dobrze?

 2. Poznasz precyzję lepszą niż w szwajcarskich zegarkach.
  Łączymy tradycję z nowoczesnością – dlatego szybko i sprawnie uzyskujemy bardzo dokładne wyniki. 1% - tyle wynosi granica błędu pomiarów objętościowych hałd i kruszyw. Ponieważ pomiarów możemy dokonać bardzo szybko i dokładnie – przeprowadzanie ich cyklicznie nie stanowi problemu dla Ciebie i Twojego biznesu. Możesz iść na kawę do swojego biura – zanim ją skończysz, my już będziemy analizować wyniki.

 3. Zapewnisz bezpieczeństwo swoim pracownikom, naszym ekspertom oraz swoim towarom.
  Dron nie musi wchodzić na hałdę – robi superprecyzyjne zdjęcia z wysokości. My tez nie musimy nigdzie wchodzić. Twoi pracownicy nie muszą oddalać się od stanowiska pomiaru – bo nie ma takiej potrzeby. Fotogrametria to idealna metoda – nie zaburza kształtu pryzmy, jest bezinwazyjna i dokładna. Składujesz materiały sypkie? Tym bardziej się z nami skontaktuj – zmierzymy wszystko w mgnieniu cyfrowego oka.

 4. Otrzymasz jasne i klarowne wyniki z opracowaniami.
  Transparentność podczas kontroli to zero stresu i brak kłopotów. Otrzymasz pełną dokumentację – zdjęcia, wizualizacje, wyniki, opracowanie. Przyjazne nie tylko dla Ciebie i Twoich pracowników, ale i dla osób, które mogą przeprowadzać kontrolę w Twojej firmie. Zapomnij o nerwach – skontaktuj się z nami.

 5. Zapłacisz mniej – to czysty zysk.
  Mniej czynności do wykonania i mniej potrzebnego sprzętu z naszej strony – to oznacza, że Twoje finanse nie będą obciążone tak mocno, jak w przypadku tradycyjnych metod pomiarowych. Ponadto, wyniki będą na pewno dokładniejsze. Mniejsze koszty usługi to większy zysk dla Ciebie. Nie trać ciężko zarobionych pieniędzy na zbędne wydatki – skontaktuj się z nami, oszczędzisz potrójnie.
Zapraszamy do kontaktu
ZADZWOŃ
NAPISZ
COPYRIGHT © 2021-2024 BY GEOS3D   |   Wszelkie prawa zastrzeżone 
WEB DESIGN: JANIK.DESIGN