Zdjęcia i filmy z drona

Zdjęcia i filmy z drona

Przetargi do projektów dróg często wymagają dołączenia dokumentacji w postaci zdjęć oraz filmów. Nasze materiały są w pełni profesjonalne i spełniają wszelkie formalne wymogi – dostarczamy dane na czytelnym geoportalu, wraz z dokładną lokalizacją. Jak to wygląda w praktyce? Przekonaj się sam – przykładową realizację znajdziesz tutaj.

Nowoczesny sprzęt na każdą okazję – to nasza flota dronów DJI. Świetne aparaty, doskonałe kamery, precyzyjne lasery – to standardowe wyposażenie naszych bezzałogowców. Oprócz prac związanych stricte z geodezją, oferujemy filmy i zdjęcia na każdą okazję. Dlaczego warto? To proste – nasza praca to konieczność bycia: profesjonalnym, maksymalnie dokładnym, efektywnym i w pełni poświęconym wykonywaniu zadań. A dronami uwielbiamy latać – to gwarancja świetnych materiałów!

Organizujesz event i chcesz transmisję na żywo z lotu ptaka? Zajmujesz się fotografią i chcesz mieć zdjęcia ukazujące Twoją wizję z innej perspektywy? Masz koncept na super reklamę i szukasz ekspertów z doskonałym sprzętem? Potrzebujesz wizji z polotem do swojego projektu? Idealnie się składa – mamy wiedzę, drony, profesjonalne urządzenia i software (Leica!). Skontaktuj się z nami – mierzymy wysoko i patrzymy na wszystko z szerszej perspektywy.

Zapraszamy do kontaktu
ZADZWOŃ
NAPISZ
COPYRIGHT © 2021-2024 BY GEOS3D   |   Wszelkie prawa zastrzeżone 
WEB DESIGN: JANIK.DESIGN