Ekipa

Ekipa

Jesteśmy kolektywem pasjonatów, którzy doskonale uzupełniają się wiedzą oraz umiejętnościami. Dzięki bogatemu doświadczeniu całego zespołu, skutecznie i efektywnie realizujemy projekty z szerokiej gamy naszych usług. Stawiamy na profesjonalizm oraz wysoki poziom obsługi klienta – wiemy, jak ważne jest szybkie i dokładne działanie w tej branży. Nie zapominamy tez o tym, że naszą rolą jest nie tylko tworzenie, analizowanie i weryfikowanie danych, ale także zapewnienie spokoju naszym klientom. Dlatego dbamy o to, by nasi partnerzy biznesowi mieli po swojej stronie jak najmniej obowiązków związanych z ‘tradycyjną’ pracą geodezyjną, czyli dokumentacją i urzędami – bierzemy je na swoje barki.
Chcesz wiedzieć więcej o naszych projektach i ‘tradycyjnej’ geodezji? Sprawdź [tutaj]

606-710-935
Sławomir Sawko
Dyrektor Zarządzający Działu Projektów Geodezyjnych
geodezja klasyczna, koordynacja
Inżynier – absolwent wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ogromne doświadczenie – łącznie 37 lat – w geodezji.

Ta firma została zbudowana na solidnych fundamentach – a są nimi ekspercka wiedza oraz doświadczenie Pana Sławomira. Przez 18 lat realizował projekty jako geodeta wojskowy, od 2003 roku prowadzi prace w sektorze cywilnym. Posiada uprawnienia geodezyjne I i II.

W firmie kieruje pracą wszystkich zespołów jako geodeta prowadzący.

534-803-534
Tomasz Sawko
Dyrektor ds. Innowacji Technologii i Rozwoju Działu Projektów Geodezyjnych
fotogrametria, skaning, batymetria
Magister inżynier – absolwent wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, 10 lat doświadczenia w geodezji. Uprawniony pilot UAV kategorii NSTS-05 BVLOS.

Współwłaściciel firmy. Entuzjasta nowych technologii i implementacji efektywnych rozwiązań. Nieustannie poszukuje możliwości ulepszania procesów, wdraża innowacyjne rozwiązania i odpowiada za rozwój wszystkich działów. Doskonale odnajduje się w środowisku CAD – jest specjalistą w obszarach skanningu laserowego i fotogrametrii. Jego domeną jest geodezja inżynieryjno-przemysłowa.

W firmie zajmuje się także częścią tradycyjnych projektów – przede wszystkim batymetrii i inwentaryzacji lokali. 
793-660-880
Konrad Sawko
Dyrektor Operacyjny Działu Projektów Geodezyjnych
geodezja inwestycyjna, wyceny, obsługa inwestycji
Magister inżynier – absolwent wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, 12 lat doświadczenia w geodezji. Uprawniony pilot UAV kategorii NSTS-01 VLOS.

Współwłaściciel firmy. Dzięki sporemu doświadczeniu, przede wszystkim odpowiada za tworzenie planów realizacji zleceń i kosztorysów, dostosowanych do oczekiwań, potrzeb oraz możliwości klientów. Zajmuje się także nadzorowaniem bieżących projektów oraz obsługą prac dotyczących sieci przesyłowych.

Odpowiada za to, aby każda osoba, która powierza nam zlecenie była zadowolona z realizacji projektu. Ponad dekada w branży przekłada się na umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz dbania o relację z aktualnymi partnerami biznesowymi.
602-316-362
Rafał Jastrzębski
Ekspert ds. Analityki Systemów Informacji Przestrzennej 
i Archiwalnych Baz Danych
podziały nieruchomości, geodezja klasyczna
Technik geodeta ze sporym doświadczeniem – od 20 lat realizuje projekty w geodezji.

Wiedza, doświadczenie i niesłabnącą pasją do zawodu to główne atuty Rafała. Jest niekwestionowanym liderem w prowadzeniu analiz geodezyjnych materiałów archiwalnych. Ponadto, doskonale odnajduje się we wszelkich pracach dotyczących podziałów nieruchomości, wznowieniach punktów granicznych, wytyczeniach budynków oraz ewidencji gruntów i budynków.

Rafał ma w małym palcu research – dlatego w firmie możemy spokojnie polegać na jego umiejętnościach w tworzeniu i analizowaniu dokumentacji 2D.

(56)-659-04-40
Ewa Sękowska
Specjalista ds. Mapy Numerycznej
kartografia , mapa numeryczna
Kameralistka, technik geodeta z ogromną wiedzą i doświadczeniem – od 30 lat w branży geodezyjnej.

Specjalistka w dziedzinie mapy numerycznej, analogowej oraz hybrydowej. Zajmuje się głównie kartowaniem obiektów GESUT, BDOT i EGiB oraz weryfikacją spójności i jakości dokumentacji z opracowań geodezyjnych.

W ramach dotychczasowej kariery uczestniczyła w co najmniej kilku tysiącach opracowań geodezyjnych i kartograficznych, za każdym razem z pełnym zaangażowaniem oraz starannością

721-840-740
Szymon Seklecki
Specjalista ds. Batymetrii i Koordynacji Operacji Terenowych
geodezja terenowa, batymetria
Magister inżynier – absolwent wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, 6 lat doświadczenia w geodezji. Uprawniony pilot UAV kategorii NSTS-05 BVLOS.

Kierownik prac terenowych, zawsze na froncie wykonywanych zleceń, to jego najczęściej spotkasz w terenie, czy na wodzie przy realizacji prac geodezyjnych.
Szymon ma wysoki poziom umiejętności interpersonalnych. Dzięki temu na jego barkach spoczywa część zadań dotyczących bieżących kontaktów z urzędami oraz obsługą klienta indywidualnego.

W firmie prowadzi projekty batymetryczne, inwentaryzacje powykonawcze, mapy do celów projektowych, a także nadzoruje i rektyfikuje sprzęt geodezyjny.
724-901-299
Tomasz Maćkiewicz
Specjalista ds. Fotogrametrii i Automatyzacji Procesów
fotogrametria, skaning
Magister inżynier – absolwent wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, 4 lata doświadczenia w geodezji.

Pasjonat nowych technologii, nieustannie rozwija umiejętności związane z wykonywaniem nalotów dronami oraz skaningiem laserowym. Posiada uprawnienia UAV, VLOS i BVLOS. Tomasz doskonale czuje się w środowisku CAD, jest specjalistą od opracowywania dokumentacji 3D.

W firmie skutecznie realizuje projekty związane z nalotami fotogrametrycznymi, inwentaryzacją lokali oraz pracami łączącymi klasyczną geodezję z optymalizacją i automatyzacją procesów, wynosząc jakość pracy na nowy poziom.

722-288-465
Filip Janiak
Specjalista ds. Inwestycji Kubaturowych i administracji flotą
geodezja inżynieryjna, podziały neruchomości
Inżynier, absolwent wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na Politechnice Gdańskiej, 4 lata doświadczenia w geodezji. Uprawniony pilot UAV kategorii NSTS-01 VLOS.

Świetnie odnajduje się we wszelkich zleceniach wymagających precyzji oraz dokładnej analizy danych. 
W firmie zajmuje się przede wszystkim obsługą inwestycji kubaturowych oraz podziałami nieruchomości. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywał nie tylko w naszym mieście, ale również w Gdańsku, gdzie brał udział w dużych projektach geodezyjnych.

Spokojne usposobienie oraz konsekwencja w działaniu sprawiają, że Filip doskonale radzi sobie również z kontaktem z klientami.

518-036-236
Mateusz Jarzemski
Młodszy Specjalista ds. Geodezji
wytyczenia budynków, mapy do celów projektowych
Technik geodeta, od roku związany zawodowo z branżą geodezyjną. Uprawniony pilot UAV kategorii NSTS-06. Aktualnie student na kierunku Geodezji i Kartografii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Od rozpoczęcia kształcenia w technikum geodezyjnym Mateusz zdobywał zdolności i doświadczenie m.in. w naszej firmie w różnej formie praktyk, stażów i szkoleń.

 Zaangażowanie i sprawność manualna pozwala Mateuszowi czynnie uczestniczyć w większości zleceń geodezji klasycznej jak i w zleceniach wykraczających poza konwencjonalne techniki pomiarowe.

W firmie zajmuje się głównie realizacją MDCP, inwentaryzacji powykonawczych i wytyczeń budynków, asystuje również przy podziałach nieruchomości.
Zapraszamy do kontaktu
ZADZWOŃ
NAPISZ
COPYRIGHT © 2021-2024 BY GEOS3D   |   Wszelkie prawa zastrzeżone 
WEB DESIGN: JANIK.DESIGN